Вул. Городоцька, 31

+380 322 55 41 35

Вул. Гнатюка, 20

+380 322 55 47 00

Пр. Шевченка, 21

+380 322 61 10 56

Завжди на зв'язку

+38 096 570 91 97 whatsapp telegram viber

park.avenue.ua.2003@gmail.com

Завжди на зв'язку

+38 096 570 91 97 whatsapp telegram viber

ПН-СБ – 10:00 - 19:00, НД – Вихідний

Park Avenue

Fashion-зйомка Park Avenue: натхнення природою

Творчі люди впродовж століть черпають натхнення для своїх творів мистецтва з краси природи, її плодів та сезонних перевтілень. І вже давно не новина, що мода це не лише про одяг. З появою музеїв костюму дискутувати на тему моди та мистецтва стало набагато легше, люди змогли на власні очі побачити прекрасне поєднання двох, здавалось би, різних сфер.

Саме тому інспірацією багатьох дизайнерів одягу є природа, яка стала для художників невичерпним джерелом креативних ідей. Дуже цікаво розглядати колекції брендів, в концепції яких закладені зображення, кольори, силуети, принти чи навіть легкі натяки, взяті з різнобарвних квітів, переплетень листочків, хвиль океанів, могутніх гір і широких лісів. Наприклад, одяг з нової колекції FW 20/21 бренду Brunello Cucinelli оздоблений вишивкою у формі квітів і листків з ниток та бісеру. Плетіння у в’язаних виробах нагадують гілки дерев з листками, навіюючи приємні асоціації з природою, а кольори натуральної гами доповнюють цей настрій. У кінцевому результаті колекція виглядає надзвичайно гармонійно, адже природа завжди несе в собі баланс. Тому люди у всьому світі підсвідомо прагнуть зв’язку з чистою природою.

Команда мережі бутіків Park Avenue також захоплюється чарівністю природи та її втіленням у різних видах мистецтва, тому і з’явилась ідея зробити тематичну фотосесію. Через зйомку в полі Park Avenue транслює любов, повагу до природи, неповторність українського безмежного поля, золотих колосків. Фото передають настрій, атмосферу, запах, ніби заохочують глядачів організувати поїздку на природу, щоб відчути це все насправді. Фото аксесуарів і взуття люксових брендів на фоні мальовничих українських пейзажів, блакитного неба та польових квітів насправді заворожують, адже на цих знімках зображено плоди праці найталановитіших майстрів та дизайнерів світу в поєднанні з найбільш могутньою красою - красою природи.

Наприклад, червона сумка Gucci з деталлю італійського дому мод Horsebit (історія знакового елементу від бренду починається ще в середині минулого століття!) доповнена на фото польовими квітами. Це надає витвору з власною історією романтичності і сучасності. А чорна сумка Gucci на плече з деталлю Horsebit висить на дорожньому знаку і ніби закликає до авто-мандрівки Україною. 

Коричневий клатч Celine гармонійно виглядає із золотистим полем, а ручна сумка французького бренду кольору марсала навпаки - влучно контрастує з голубим небом.

Трендові кросівки Gucci на асфальті ніби закликають глядача до стильної прогулянки, а композиція сумочки Brunello Cucinelli, з якої визирає букет ромашок, вкотре нагадує про стиль, міцні коди та цінності італійського бренду - про натуральність, спокій, витриманість у кольорах. Квіти ромашок можна використовувати не лише свіжими, а й впродовж року, наприклад, для приготування заспокійливих чаїв - так само і речі Brunello Cucinelli виробляються з найкращою якістю відповідно до найвищих стандартів для максимально комфортного та тривалого використання. Тоненький ремінь Gucci з лого GG, прикрашений на фото насиченими червоними маками, так само ефектно завершує фото-розповідь, як і завершить будь-який ваш лук.

Ця зйомка показує безперервний зв'язок не лише мистецтва, моди, а й нашого сучасного життя з мальовничою природою. Ми беремо з неї приклад балансу, гармонії, простоти в оригінальній красі, сили і водночас тендітності. Люди часто черпають не тільки натхнення, а й енергію та життєві сили з величної природи. Тому український тренд на зйомки поміж квітів, на полях чи біля кущів лаванди - це прекрасна нагода поєднати приємне з корисним, а саме вдихнути свіже повітря, наповнитись невичерпним джерелом енергії і в той же час отримати стильні фото, наповнені справжньою природною красою.

Текст: Оля Мачуга