Вул. Городоцька, 31

+380 322 55 41 35

Вул. Гнатюка, 20

+380 322 55 47 00

Пр. Шевченка, 21

+380 322 61 10 56

Завжди на зв'язку

+38 096 570 91 97 whatsapp telegram viber

park.avenue.ua.2003@gmail.com

Завжди на зв'язку

+38 096 570 91 97 whatsapp telegram viber

ПН-СБ – 10:00 - 19:00, НД – Вихідний

Park Avenue

Іспанський дім моди Loewe - розкіш з історією

Loewe у Park Avenue

У мережі бутіків Park Avenue новий 2021 рік почався яскраво і незабутньо, адже відтепер у бутіках представлений іспанський бренд Loewe - один із небагатьох Домів моди, який може похвалитись тим, що працював у трьох століттях - XlX, XX і XXl.

Ще одна особливість Loewe - цей бренд від початку спеціалізувався на виробництві дрібних виробів зі шкіри, на відміну від інших історичних Домів мод, які починали свою діяльність як виробники багажу та обладнання для коней.

Історія Loewe

Бренд Loewe був заснований як колективна майстерня у 1846 році в Мадриді групою іспанських майстрів зі шкіри. В той час німець Енріке Лоеве Россберг, закоханий в Іспанію і в те, як іспанські ремісники працюють зі шкірою, переїхав на Піренейський півострів, щоб навчатись у майстерні шкіряних виробів в Мадриді.

У 1982 році Енріке очолив цю групу майстрів. Згодом він відкрив свій перший магазин під назвою E. Loewe.

1892 рік - німецький майстер з обробки шкіри Енріке Лоеве Рессберг відкриває свій перший магазин на вулиці Каллі Прінсіпі в Мадриді під назвою E. Loewe.

1905 рік - Альфонсо XIII надав Енріке Лоеве Хілтон титул офіційного постачальника Королівського дому.

1937 рік - Енріке Лоеве Кнаппе, онук засновника, відкриває магазин на вулиці Гран Віа в Мадриді.

1963 рік - вихід Loewe на міжнародний рівень почався з відкриття магазину в Лондоні. Ця подія мала особливе значення для розповсюдження товарів Дому. Такі відомі особистості, як Ава Гарднер, Марлен Дітріх, Ріта Хейворт, Софі Лорен та письменник Ернест Хемінгуей полюбили іспанський бренд.

1965 рік - представлена перша лінія ready-to-wear Loewe.

1970 рік - іспанський живописець Вісенте Вело створив відомий сьогодні логотип бренду.

1973 рік - створення першої рекламної кампанії бренду.

1975 рік - Даріо Россі створює знакову сумку Amazona зі шкіри наппа. Впродовж років її оновлювали та відтворювали з нових матеріалів, різних кольорів і розмірів.

Бренд розширювався і зростав протягом XX століття. У вісімдесятих супермоделі Клаудія Шиффер, Лінда Євангеліста та Крісті Терлінгтон користувались своїм статусом знаменитостей і одягали речі від Loewe, роблячи цей бренд ще більш популярним. Поміж дизайнерів бренду були Джорджіо Армані та Карл Лагерфельд.

У 1997 році американець з іспанським походженням Нарцисо Родрігес, який прославився після проектування весільної сукні Каролін Бісет, дружини Джона Кеннеді-молодшого, приєднався до Loewe, щоб зміцнити імідж одягу бренду. "Однією з цілей моєї роботи в іспанському Домі мод, відомого своєю майстерністю з обробки шкіри, аксесуарами та якістю, є поєднання всіх цих елементів для колекції prêt-à-porter", - заявив він.

1988 рік - відкриття приватного культурного фонду Loewe. Його засновник Енріке Лоеве Лінч - представник четвертого покоління сім’ї засновників бренду. Місія фонду - підтримувати творчість, створювати навчальні програми, просувати ремесла, фотографію, поезію та інші види мистецтва.

1993 рік - виставка колекції шарфів бренду Mundo Loewe у Палаці Антверпена в Мадриді.

1996 рік - французька компанія, виробник предметів розкоші LVMH бере на себе контроль над брендом.

1997 рік - Нарцисо Родрігес займає посаду творчого директора в Loewe.

Така багата історія бренду переносить нас у минулі роки і дає натхнення для нових звершень! Вже зовсім скоро ми продовжимо розповідь про бренд у нашому блозі.

А тим часом запрошуємо на перегляд нової ексклюзивно представленої колекції Loewe на parkavenue.ua та у бутіку Park Avenue на вул. Городоцька, 31 (м. Львів). Номер телефону +380 322 55 41 35

up