Вул. Городоцька, 31

+380 322 55 41 35

Вул. Гнатюка, 20

+380 322 55 47 00

Пр. Шевченка, 21

+380 322 61 10 56

Завжди на зв'язку

+38 096 570 91 97 whatsapp telegram viber

park.avenue.ua.2003@gmail.com

Завжди на зв'язку

+38 096 570 91 97 whatsapp telegram viber

ПН-СБ – 10:00 - 19:00, НД – Вихідний

Park Avenue

Топ 5 фільмів про моду, яких ви ще не бачили

1. Франка: Хаос і Творчість (2016)

Це документальний фільм про редактора італійського Vogue Франку Соццані, який зняв її син Франческо Кароціні. Франка була редактором одного з найпопулярніших модних журналів впродовж трьох декад.

У фільмі розповідається про надзвичайний вплив італійки на хід модної історії (вона створила справжню модну революцію, коли прийшла у Vogue), про стосунки з сином, друзями-дизайнерами і фотографами, зображені найвідоміші рекламні кампанії.

Франка завжди прагнула створити вражаючу картинку, адже, за її словами, текст італійською мовою не будуть розуміти у всьому світі, тому італійський Vogue повинен комунікувати через фото. Таким чином у світі з’явились іконічні обкладинки і випуски журналів.

2. Діана Вріланд: Погляд повинен подорожувати (2011)

Цей фільм описує життя француженки Діани Вріланд, яка стала колумністом і редактором американського Harper’s Bazaar, згодом редактором американського Vogue і спеціальним консультантом в Інституті костюму у Музеї мистецтва Метрополітен.

Діана народилась у Парижі, з дитинства батьки виховували в ній хороший смак, який вона розвивала впродовж свого життя. Моделі, фотографи розповідають про позитивні враження від роботи з Діаною, а також про її креативне бачення і запал, які впливали на розвиток кар’єри кожного, хто працював із нею.

Фільм - справжня подорож у світ моди ХХ століття, який допоможе сформувати розуміння модного процесу.

3. Діор і я (2014)

Якщо ви хочете побачити елементи процесу створення кутюрної колекції одного з найпрестижніших домів моди, почерпнути натхнення і познайомитись зі світом високої моди ближче, тоді цей фільм саме для вас.

Основна лінія сюжету - початок роботи дизайнера Рафа Сімонса у домі моди Dior. До цієї посади Раф працював з брендами, у яких більш мінімалістичний стиль, тому деякі працівники висловлювали невпевненість щодо поглядів нового креативного директора. Також дизайнер вперше працював з ательє, адже раніше створював лише лінії pret-a-porter. Його перша колекція для французького дому мод - кутюрна, для приготування якої він мав лише 8 тижнів, що достатньо ускладнювало процес роботи.

У фільмі присутні чорно-білі кадри з епохи кутюр’є Крістіана Діора, посилання на його роботи, цитати та історичні моменти. Пам’ятаєте першу кутюрну колекцію Рафа Сімонса для Dior? А вражаючий подіум, настільки рясно оздоблений квітами, що нагадував чарівний сад?

Радимо подивитись, адже такі фільми і шоу варто не лише бачити, а й переглядати знову.

4. Валентино: Останній імператор (2008)

Чудовий фільм про великого кутюр’є Валентино Гаравані, у якому можна побачити оточення, творення та робочі моменти дизайнера.

Проте тут зображено не лише процеси створення колекцій, примірки в ательє, покази і яскраві епізоди з життя кутюр’є, а й кризові ситуації відомого італійського дому мод. Безліч вражаючих вечірніх суконь, не лише фірмового червоного кольору, вказують на справжню естетику італійської марки та стиль Валентино.

Фільм завершується спеціальним шоу, підготовленим з нагоди святкування 45-річчя дому мод Valentino.

5. Бал (2016)

Першого понеділка травня у Нью-Йорку відбувається одна з найгучніших, найвідоміших і найкрасивіших модних подій - Бал Інституту Костюма (Мет Гала), який з 1995 відбувається під керівництвом редактора американського Vogue Анни Вінтур.

У фільмі звертається увага не лише на сам бал, а й на процес підготовки до нього, продумування дрес-коду, стилю, організацію інших модних подій, а також на роботу Інституту Костюма. Як і безліч інших документальних фільмів, “Бал” охоплює історії зі світу моди, які прагнуть почути справжні модники з усього світу.

Текст: Ольга Мачуга